galerie-sampionu 

 chunny

Chunny Chlupaté štěstí splnil podmínky pro udělení:
- C.I.E - mezinárodní výstavní šampion
- C.I.B (InterCH) GrandCH CZ a SK
- CH Rakouska, Chorvatska a Maďarska

 

certifikatcertifikat1certifikat2

Kendy Chlupaté štěstí se stal během pár dní filípínským, ukrajinským a tureckým šampionem!

suri

Ussuria Chlupaté štěstí - ke svému juniorskému titulu přidala titul dospělácký a dne 10.7.2012 se stala ČESKOU ŠAMPIONKOU KRÁSY!

mates

Átreus Flores Vitae - Český šampion krásy mladých, Šampion krásy SR a šampion práce se stal dne 10.7. 2012 ještě českým šampionem krásy.

oskar

Oran z Javořických kopců k junior šampionovi krásy ČR a SR, českému a slovenskému šampionovi krásy přidal ještě VETERÁN ŠAMPIONA KRÁSY!

chovatelska-stanice-gr

CHOVATELSKÁ STANICE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ SE PO 5.STALA NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU STANICÍ GOLDEN RETRIEVERŮ ROKU

vystavni-fena-gr

ROZÁRKA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ SE STALA NEJLEPŠÍ VÝSTAVNÍ FENU KCHLS A FENOU ROKU RK CZ

retriever-roku

MultiCh Chunny Chlupaté štěstí - tento pes se stal i nejlepším výstavním a pracovním psem roku a stal se celkovým vítězem - psem roku 2011 a DUAL PURPOSE

ussuria

Ussuria Chlupaté štěstí se stala ČESKOU JUNIORSKOU ŠAMPIONKOU KRÁSY!

mates

Átreus Flores Vitae se stal ČESKÝM ŠAMPIONEM PRÁCE!

Naše chovatelská stanice dosáhla HATTRICKU! Potřetí za sebou zvítězila v celoroční soutěži a stala se nejlepší chovatelskou stanicí Golden retrieverů roku 2009.

Kerry Chlupaté štěstí zvítězil v celoroční soutěži ANKA CUP, stal se nejúspěšnějším Golden retrieverem a získal titul DUAL PURPOSE 2009.


Chunny Chlupaté štěstí získal svůj třetí šampion krásy a tím se stal MULTIŠAMPIONEM KRÁSY!!!


Kerry Chlupaté štěstí se téměř současně stal ve dvou letech ŠAMPIÓNEM KRÁSY SK a vzápětí ŠAMPIÓNEM PRÁCE!!!


Titul SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY byl oficiálně přidělen naší fence Estee The Dream Team a našemu odchovanému psíkovi Chunny Chlupaté štěstí, který je nominován na CRUFT'S Qualifikation 2010 v Birminghamu.


Chovatelská stanice CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ potvrdila vítězství v celoroční soutěži ANKA CUP a stala se NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ CHOVATELSKOU STANICÍ GOLDEN RETRIEVRŮ v roce 2008. Velké poděkování patří všem účastníkům soutěže - jmenovitě: Simoně Alwanové a Dastymu, Blance Soukupové a Kendymu, Monice Kratochvílové a Chunnymu, Ivče Nollové a Kerrymu, Nikol Gabrielové a Kreizy, Petře Pelouškové a Kennymu, Milanovi Michálkovi a Klarisce, Jiřince Kantorové a Samuelovi, Terce Makové a Delince a Zuzce Ranftlové a Victorii - všichni z chovatelské stanice Chlupaté štěstí.

Je to již 3. vítězství v tého prestižní soutěži a já si vážím toho, že jsme tak skvělý team!!


Máme velikou radost,že náš odchovaný psík Dasty Chlupaté štěstí se stal SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY, takže k titulu český šampion práce mu přibyl ještě titul šampion krásy.


Naše chovatelská stanice se může pyšnit dalším odchovaným šampionem. Titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION KRÁSY byl přiznán zlaté fence Kreizy Chlupaté štěstí.


Dnešním dnem se oficiálně stává naše fenka Benedictine Vetcare Bohemia ČESKÝM ŠAMPIONEM PRÁCE. Týnka je také českým junior šampionem krásy.


Další potomek získal šampionát krásy. Kendymu Chlupaté štěstí byl oficiálně přiznát titulČESKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH ČR.


Velikou radost nám udělal náš odchovanec Kerry Chlupaté štěstí, který se svou paničkou Ivkou absolvoval Klubové podzimní zkoušky s plným počtem bodů, získal titul CACT a ještě se stal vítězem celých zkoušek. Kerry v 1,5 roce věku je čekatelem šampiona krásy mladých Polska a Slovenska a nyní ještě čekatelem šampiona práce.


Fenka Benedictine Vetcare Bohemia bodovala na Krajské výstavě v Rybníkách. Vyhrála třídu pracovní, pak získala ještě Krajského vítěze a poté získala ze všech plemen krásný prestižní titul BIS 3. A ještě v závěrečných soutěžích ze 40 párů spolu s Oranem z Javořických kopců si vyběhali 3.nejkrásnější pár psů.


Vynikajícího úspěchu na Klubových podzimních zkouškách dosáhla naše fenka Benedictine Vetcare Bohemia, která nejenže získala další titul CACT ( a tím splnila podmínky pro udělenení šampiona práce),ale zvítězila v rostřelu a stala se vítězem celých zkoušek. Hned za ní skončil psík po našem Oranovi z Javořických kopců, Cyrus od Táborksých Dvořáků,který získal titul r. CACT a na 3. místě opět štěně od nás - Kerry Chlupaté štěstí. ˇužasný úspěch mít hned obsazená 1.tři místa.....


Velikého úspěchu se dočkal na výstavě v Mladé Boleslavi náš Oran z Javořických kopců, který si vyběhal titul CAC, Národní vítěz, BOB ( vítěz plemene) a následně i titul BIG ( vítěz skupiny).


 

Naše chovatelská stanice se stala v celoroční soutěži "Anka Cup"
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU STANICÍ ZLATÝCH RETRÍVRŮ ROKU 2007.

Této soutěže se zúčastnili jedinci - Dasty, Eimi, Adélka a Samuel Chlupaté štěstí.

 


Victorie Chlupaté štěstí na Klubové výstavě KCHLS na Hluboké po oba dny vyhrála třídu vítězů, získala 2x titul CAC a ještě 1.den titul JIHOČESKÝ VÍTĚZ a 2.den KLUBOVÝ VÍTĚZ.


Dasty Chlupaté štěstí ( Madelaine Chlupaté štěstí x High Rival Golden Erinor) se stal v RK CZ PSEM ROKU 2007, V KCHLS vyhrál nejlepšího pracovního psa roku a nejúspěšnější Golden retriever - DUAL PURPOSE.


Agripa od Zlaté Delfi ( Nesty Chlupaté štěstí x Oran z Javořických kopců), dcera našeho Oskárka a fenky z našeho chovu, se stala za rok 2007 nejúspěšnější výstavní fenou v KCHLS a fenou roku v RK CZ.


Naše Stelinka ( Estee The Dream Team) se stala mediální hvězdou.
Její fotografie zdobí titulní stranu chovatelského časopisu "Můj pes"


Velikou radost nám udělala naše mladá fenka GR - Estee The Dream Team, která ve dvou letech, získala na Klubových všetranných zkouškách přinášení retrívrů titul CACT, pohár za nejlepší práci v poli a ještě se stala celkovým vítězem všestranných zkoušek.


Naše mladá fenka Zlatého retrívra Benedictine Vetcare Bohemia splnila podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION.


Eimi Chlupaté štěstí se stala POLSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY. Gratulaci posíláme Novákovým do Kuřimi.


Děti z ústavu soc. péče o nás napsaly článek do jihočeských novin. Máme velikou radost, že jim naši psíci pomáhají a líbí se jim u nás !


Zatím nejúspěšnějším pracovně vedeným retrívrem z našeho chovu je dvouletý psík Dasty Chlupaté štěstí, který z 18-ti klubových zkoušek ( všechny v 1. ceně) získal 6x titul CACT( LZ,SVP,PZ,FTR), 3x vítěz zkoušek, 1x s titulem CACIT a 5x titul r. CACT ( LZ,2xSVP, MZPR, MVZPR ) a to vše během necelého 1 roku.
Ve věku 2,5 roku se stal ŠAMPIÓNEM PRÁCE a i čekatel mezinárodního šampiona práce.
Jeho úspěchy ho korunovaly mezi nejúspěšnější GR v ČR.

Gratulujeme jeho majitelům !

 


Velký úspěch zaznamenaly na klubových podzimních zkouškách naše Estee Dream Team,která v 16 ti měsících získala titul r. CACT ( to již má ze sebou KSVP v 1.ceně a MZPR v 2.ceně) a hlavně naše odchovankyně Adélka Chlupaté štěstí, která získala titul CACT a ještě se stala vítězem celých zkoušek.


Dne 7.9.2006 byl v Bratislavě Plemennou knihou přidělen další titul - SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY našemu psíkovi Oranovi z Javořických kopců. A i jeho dcery, Abby Galle od Zlaté Delfi ( M. Nesty Chlupaté štěstí) v Bratislavě získala titul CAC, CACIB, BOB a Agripa od Zlaté Delfi další titul CAJC a na rakouské klub. výstavě titul CACA, jsou velmi úspěšné.


Dne 18.7.2006 byl v Praze Plemennou knihou také přidělen titul ČESKÝ ŠAMPIÓNnaší fence Victorii Chlupaté štěstí.


Dnes byl oficiálně přidělen plemennou knihou titul ČESKÝ ŠAMPIÓN našeho krycímu psíkovi Jch ČR, SR, NV Oranovi z Javořických kopců.
A nyní už i jeho děti jdou v jeho "šlápějích" - Agripa Od Zlaté Delfi ( Nesty Chlupaté štěstí x Oran z Javořických kopců) získala titul CAJC a stala se nejkrásnější mladou fenkou výstavy! Navíc zatím všechna zrengenovaná štěňátka z tohoto vrhu mají vynikající výsledeky DKK.


Další zástupce naši chovatelské stanice se stal šampionem krásy.

Dne 2.11.2005 byl v Praze přidělen fence Bernského salašnického psa- Lucki z Akátové aleje titul Český junior šampion.

 


Dnešním dnem 28.8.2005 se po 2 denním boji naše fenka Zlatého retrívra Victoria Clupaté štěstí stala univerzálním psem na poli pracovním. Úspěšně absolvovala KLUBOVÉ VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY, které patří mezi nejvyšší zkoušky vypsané pro retrívry!!!


Jako vynikající pracovní fenka se opět prezentovala naše Victoria Chlupaté štěstí. Dne 13.8.2005 v Horních Kněžekladech dokončila zkoušky speciální vodní práce s plným počtem bodů a titulem r. CACT


Dne 4.4.2005 byl našemu Oskarovi - Oran z Javořických kopců přidělen titul SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH


Naše fenka Bernského salašnického psa Lucki z Akátové aleje korunovala své výstavní i pracovní úspěchy skvělým výsledkem bonitace. Bonitační komise ji shledala chovnou v 1.třídě s bonitačním kódem 535 AGJW 55A0 . Slovní posudek byl velmi skromný - harmonická fena se standardní povahou. Tak se nám povedlo vybrat si a vychovat fenku s ideální vyrovnanou povahou (dokazují zkoušky), vynikajícím exteriérem ( dokazují tituly z výstav i bonitace) a DKK i DLK 0/0.


Dne 9.3.2005 byl přiznán po splnění všech podmínek ( 2x CAJC + 1x CAC) našemu mladému krycímu psíovi Oranovi z Javořických kopců - Oskárkovi, titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPOIN.


O další úspěch se opět postarala naše fenka Victorie Chlupaté štěstí. Na Mezinárodní výstavě v Brně dne 12.2.2005 vyhrála mezitřídu a získala titul CAC a v boji o celkového vítěze si odnesla ještě CACIB. A to ve věku 20 měsíců. Ani ostatní se nenechali zahambit a náš Oran z Javořických kopců získat v mezitřídě titul CAC a fenka z naší chovatelské stanice Niki Chlupaté štěstí res. CAC ve třídě otevřené.


Dne 16.10.2004 jsme se zúčastnili Klubových podzimních zkoušek v Kněžekladech. Za naší stanici nás reprezentovala naše Zuzka se svou 15ti měsíční fenkou Victorií Chlupaté štěstí. Výsledek byl vynikající - 1.cena, titul res. CACT !


Letošní rok jsme pro naše odchovance pořádali dva výcvikové pobyty, jarnítradiční na Žumberku -zúčastnilo se ho rekordní poček pejsků se svými páníčky - 30 pejsků a 50 páníčků, na OVVR nastoupilo 10 pejsků a všichni úspěšně absolvovali, podzimní výcvikový pobyt se konal v Malém Ratmírově a všem se nám tam moc líbilo. Cvičilo se, diskutovalo, jezdilo na koníčkách a chodilo na překrásné procházky a pořádaly se "sranda akce".

Opět všichni, kteří nastoupili na zkoušky OVVR je zvládli na 1!!!

 


Zkoušky OVVR našich psíků - Victoria Chlupaté štěstí - 11.5.2004 Žumberk - plný počet bodů- vítěz zkoušek ( jako aport byla použita zvěř) , Oran z Javořických kopců 6.6. 2004 Nový Řadov - 1.cena ( 224b- samé 4, pouze jedna 3 z ochoty práce na hluboké vodě)-aport zvěř.


Mezi nejúspěšnější retrívry z naší chovatelské stanice po stránce pracovní patří psi - Nero Chlupaté štěstí ( OVVR,PZ, BZ, ZSVP - vše 1.cena), Nick Chlupaté štěstí(ZV,PZ, BZ,LZ,BZH) a Kessy Chlupaté štěstí (OVVR, PZ, ZSVP, LZ). Všem majitelům gratulejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.


Fenka Bernského salašnického psa Debbie Chlupaté štěstí má již splněny podmínky pro udělění titulu šampion krásy, získala 4x titul CAC. Svůj první titul CAC si odnesla z MVP v Č.Budějovicích, další z klubové výstavy v Roudné ( tam se stala i klubovou vítězkou), dále z Nitry a pak z Mladé Boleslavi. Gratulujeme její paničce Petře Hrdličkové.


Dne 24.4. 2004 jsme se velmi hezky prezentovali na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. Naše fenka Victoria Chlupaté štěstí získala ve věku 10 měsíců svůj první titul CAJC a vyhrála třídu mladých a náš mladý pes Oran z Javořických kopců si také vyběhal své vítězství ve třídě mladých a titul CAJC. Dále se skvěle umístila fenka Ponny Chlupaté štěstí, majitelkou je slečna Petra Nová a i ony si odnášely ze své první výstavy titul res. CAC ve třídě otevřené. Dále fenky Kessy Chlupaté štěstí získala známku výborná 3 ve třídě pracovní a fenky Sweet Rebecca Chlupaté štěstí a Nesty Chlupaté štěstí známku výborná. Majitelkám a majitelům gratulujeme.


Dne 11. 4. 2004 naše benka Bernského salašnického psa Lucki z Akátové aleje úspěšně absolvovala zkoušky ZOP a získala známku výborná.


ŽUMBERK 2004 - i další výcvikový pobyt pro Chlupaté štěstí byl více jak úspěšný...Sešlo se 30pejsků se svými páníčky a cvičilo se ve 4 skupinách - školka pro štěňata, příprava na OVVR, výcvik základní poslušnosti (ZOP) a výcvik pro pokročilé. OVVR se zúčastnilo 10 pejsků a všichni úspěšně obstáli. Pohár a plný počet bodů si odnesla fenka Victoria Chlupaté štěstí se Zuzkou Ranftlovou. Na tomto pobytu si domů odnesla pohár i fenka Sweet Rebecca Chlupaté štěstí za nejlepší Žumberskou masku.


Dne 27.9. 2003 úspěšně obsolvovala naše fenka Conny Hradecký poklad PODZIMNÍ ZKOUŠKY . Na krásnou souhru mezi fenkou a její 16ti letou paničkou bylo radost se dívat. I výsledek stál za to - 1. cena - 243b. a hlasitost na stopě živé zvěře.


I další výcvikový pobyt v Žumberku se vydařil. Pro veliký zájem musel být rozdělen do dvou termínů a OVVR se celkem zúčastnilo 18 psíků z naší chovatelské stanice, z toho 13 pejsků dokončilo OVVR v 1.ceně ( 7 s plným počtem bodů), 3 psíci v 2.ceně a jeden ve 3.ceně. Jeden psík bohužel neměl svůj den a OVVR si musel zopakovat a při druhém pokusu se mu to již vyvedlo.


Dne 26.10. 2002 jsme obdrželi titul v celoroční soutěži NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE GOLDEN RETRIEVERU roku 2002


Dne 21.9. 2002 se nám podařilo se psem HIGH RIVAL Golden Erinor úspěšně složit podzimní zkoušky, byla to naše premiéra, proto si toho velmi ceníme.


Fenka Blondie Chlupaté štěstí nasbírala nejvíce výstavních titulů ( 11x výborná, z toho 9x s pořadím, 4x res. CAC, 1x CAC, 2xres. CACIB).


Uspořádali jsme jarní výcvikový pobyt v obci Žumberk a dne 19.5.2002 6 mladých psíků ( většinou ve věku 7 měsíců) nastoupilo na zkoušku OVVR a všichni obstáli, dokonce pět z nich v první ceně a jeden v ceně druhé. Všichni psíci nesli za svým jménem název stanice Chlupaté štěstí.
Úspěšné složení OVVR našich psíků :Madelaine Chlupaté štěstí 1. cena - plný počet bodů - 260 - aport zvěřMolly Chlupaté štěstí 1. cena - plný počet bodů - 260 - aport zvěř High Rival Golden Erinor 1. cena - plný počet bodů- 260 - aport zvěřJessy Chlupaté štěstí 1. cena - 252 bodů.